З січня 2019  офіційно розпочав свою роботу Вараський інклюзивно-ресурсний центр. Діяльність нашої установи спрямована на забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від народження на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти (в тому числі у професійно-техничних навчальних закладах). Надання інклюзивно-ресурсним центром послуг з проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку особам з особливими освітніми потребами старше 18 років, які здобувають освіту. З цією метою фахівцями Центру проводиться комплексна психолого-педагогічна оцінка розвитку дитини, а також надається психолого-педагогічна допомога та забезпечення системного кваліфікованого супроводження дітей з ООП.

До Вараського ІРЦ можуть звернутися батьки (інші законні представники) дитини, які відчувають занепокоєння щодо розвитку дитини, незалежно від наявності у дитини інвалідності чи встановленого діагнозу.

           Для подання ЗАЯВИ на комплексну оцінку у Вараський ІРЦ, батьки або законні представники дитини повинні надати такі документи:

1. Документи, що посвідчують особу батьків (одного з батьків) або законних представникік;

2. Свідоцтво про народження дитини;

3. Індивідуальну програму реабілітації дитини з інвалідністю (у разі інвалідності);

4. Форму первинної облікової документації №112/«Історія розвитку дитини», затвердженої МОЗ, у разі потреби – довідку від психіатра.

            У разі коли дитина з особливими освітніми потребами здобуває  дошкільну або загальну середню освіту, до заяви можуть додаватися:

1. Психолого-педагогічна характеристика дитина із зазначенням динаміки та якості засвоєння знань під час навчання, підготовлена відповідним педагогічним працівником та затверджена керівником відповідного закладу освіти;

2. Зошити з рідної мови, математики, результати навчальних досягнень (для дітей, які здобувають загальну середню освіту), малюнки;

3. Документи додаткових обстежень дитини.

           Діти з 16-18 років мають право надати заяву самостійно.

Чекаємо Вас у нашій установі.